09 april 2021 | 1 min. leestijd
In dit kwartaalbericht over duurzaam beleggen beginnen we met een terugblik op onze resultaten over vorig jaar: 2020 in feiten en cijfers. Daarnaast lees je meer over
17 mei 2023 | 1 min. leestijd
Door de enorme gevolgen en risico's die klimaatverandering en verlies van biodiversiteit met zich meebrengen, moeten we onze inspanningen om een klimaatneutrale samenleving te bereiken versnellen.
04 mei 2023 | 3 min. leestijd
Gecoördineerd door de Vereniging van Beleggers voor Duurzame Ontwikkeling (VBDO) ondertekent a.s.r. samen met ruim 183 internationale financiële instellingen, beleggers, een collectief statement tegen het gebruik van plastics.
25 april 2023 | 2 min. leestijd
Wij investeren €10 miljoen in het AgriFood Growth Fund, een artikel 9-duurzaamheidsfonds van Convent Capital. Het fonds richt zich op innovatieve en duurzame voedsel- en landbouwbedrijven in heel Europa.