
24 juni 2025 | 1 min. leestijd
‘Het einde van Amerika’, of is het nog niet zover?
Inmiddels is de 100-dagen grens van het tweede presidentschap van Trump ruimschoots gepasseerd. Is het beeld sinds de eerste tussenbalans inderdaad verbeterd?
08 augustus 2023 | 1 min. leestijd
Juli is redelijk goed geweest voor financiële markten. Europese en Amerikaanse aandelen zijn afgelopen maand gestegen met ruim 2%, voor een deel gedreven door aandelen die naar verwachting gaan profiteren van de ‘buzz’ rondom kunstmatige intelligentie en voor een deel door beter dan verwachte macro-economische cijfers. Aandelen van opkomende markten deden het beter (5%) dan die van ontwikkelde markten (2%), al is dat deels een inhaalslag van zwakke rendementen in eerdere maanden. Lees de hele update via de knop hieronder.
Download24 juni 2025 | 1 min. leestijd
Inmiddels is de 100-dagen grens van het tweede presidentschap van Trump ruimschoots gepasseerd. Is het beeld sinds de eerste tussenbalans inderdaad verbeterd?
05 juni 2025 | 1 min. leestijd
In mei keerde de rust weer terug op financiële markten, met vooral flink hogere koersen op wereldwijde aandelenbeurzen tot gevolg. Op obligatie- en valutamarkten gebeurde weinig, althans op het eerste gezicht.
07 mei 2025 | 1 min. leestijd
April was in ieder geval geen saaie maand voor beurzen. Voor een belangrijk deel is dat te wijten aan de onzekerheden rondom de handelstarieven die de Amerikaanse president Trump heeft ingesteld.