14 december 2022 | 1 min. leestijd
Beleggen in renewable infrastructure debt kan op grote belangstelling rekenen, vooral van banken. a.s.r. vermogensbeheer roept andere institutionele beleggers op om aan te haken. Managing director Bas Kragten en fund manager Jules Koekkoek lichten toe in Financial Investigator:
Download20 maart 2023 | 4 min. leestijd
De Eerlijke Geldwijzer heeft onderzoek gedaan naar de klimaatactieplannen van de 10 grootste financiële instellingen die in Nederland actief zijn. Lees hier onze reactie op hun bevindingen.
09 maart 2023 | 1 min. leestijd
VBDO publiceerde deze week een rapport met de titel “Asset managers facing the energy transition: An overview of challenges, opportunities & required actions”. Ook onze collega Raquel Criado Larrea werd geïnterviewd voor dit rapport.
22 februari 2023 | 1 min. leestijd
a.s.r. investeert in Project Pollux: een batterijsysteem dat bij ingebruikname in het najaar van 2023 het grootste opererende batterijproject van Nederland is en één van de grootste in Noord-West Europa.